1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka i zakupy
  4. Logistyka i zakupy - Świętokrzyskie
  5. Logistyka i zakupy - Starachowice

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane March 04, 2021

Pracownik działu zakupów i logistyki - Starachowice

  • 2 800 - 10 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Starachowice, Świętokrzyskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Polski producent przemysłowych urządzeń i systemów chłodzenia i odzysku energii M.A.S. Sp. z o.o. z siedzibą w Starachowicach, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW I LOGISTYKI

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie zapytań ofertowych oraz zamówień materiałów
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi dostawcami w zakresie realizacji zamówień
  • aktywne poszukiwanie nowych dostawców komponentów produkcyjnych, zapewnienie optymalnych warunków współpracy handlowej z dostawcami celu zapewnienia płynności procesu produkcyjnego
  • kompleksowa obsługa zakupów na potrzeby firmy poprzez: planowanie, koordynacja transportu zewnętrznego, obsługę dokumentacji związanej z realizacją zamówienia oraz w przypadku nieprawidłowości koordynowanie reklamacji
  • monitorowanie terminowości realizowanych dostaw
  • wsparcie innych działów firmy

Wymagania:

  • praca dla osób z doświadczeniem lub bez
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane umiejętności negocjacyjne
  • odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność i dokładność
  • komunikatywność, obowiązkowość
  • umiejętność pracy samodzielnej jak również w grupie

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, nastawionej na intensywny, dalszy rozwój
  • możliwość uczestniczenia w wymagających, innowacyjnych projektach dla klientów z wielu branż
  • dowolna forma zatrudnienia (umowa o pracę, praktyki, staż, niepełny etat)
  • współpracę z profesjonalnym, doświadczonym zespołem
  • możliwość dalszego rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia

Osoby zainteresowane pracą w dynamicznie rozwijającej się firmie, które jednocześnie są kreatywne i dynamiczne, nie boją się wyzwań, są otwarte na nowatorskie rozwiązania, chętnie wychodzą z inicjatywą oraz dążą do osiągnięcia sukcesu prosimy o przesłanie CV na nasz adres pocztą lub mailowo:

M.A.S. Sp. z o.o.

ul. Składowa 34

27-200 Starachowice

info(at)mas-sp.pl

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawi ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

ID: 662132053Zgłoś