1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Strzakły
Dodane 10 czerwca 2021

Pracownik działu utrzymania czystości

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Strzakły, Lubelskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Zakład Mięsny Karol, to silna marka obecna na rynku branży mięsnej od ponad 20 lat. Firma zajmuje się obróbką mięsa drobiowego i wieprzowego, ale przede wszystkim tworzy wspaniałe w smaku i jakości wędliny. Siedziba znajduje się w miejscowości Strzakły w województwie Lubelskim. W związku z

dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  •    Realizacja zadań według ustalonych metod utrzymania higieny w celu zachowania obowiązującego standardu czystości na obszarze produkcji,
  •    Kontrola wizualna po umyciu i czyszczeniu,
  •    Obsługa systemu mycia pianowego oraz myjek do basenów, pojemników i wózków rozmrażalniczych,
  •    Stosowanie odpowiednich płynów do mycia i dezynfekcji zgodnie z ich przeznaczeniem,
  •    Zabezpieczanie maszyn i urządzeń przed zalaniem,

Wymagania:

  •       Punktualność i skrupulatność
  •       Dobrej organizacji pracy
  •       Umiejętności pracy w zespole
  •       Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  •     Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  •     Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych,
  •     Darmowa stołówka,
  •   Paczki świąteczne,
  • Imprezy firmowe,
  •   Nagrody jubileuszowe dla pracowników o długim stażu,
  •     Pracę w systemie zmianowym,
  •     Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  •    Możliwość zdobycia doświadczenia w intensywnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku oraz 100% polskim rodzinnym kapitale,
  •     Pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

Zakład Mięsny Karol

Na OLX od styczeń 2013

xxx xxx xxx

ID: 637193437Report this ad