Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Rawicz
  7. Administracja, prace biurowe - Sarnowa
Dodane 20 czerwca 2022

Pracownik działu techniczno- handlowego

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Rawicz, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

OPIS

Firma dBP Products Sp. z o.o. z siedzibą w Rawiczu specjalizuje się w

produkcji kabin, kontenerów, zabudów, zbiorników, konstrukcji stalowych,

urządzeń i części maszyn, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach

przemysłu: kolejowym, spożywczym, energetycznym, górniczym,

chemicznym, samochodowym, itp. Zwalczamy także zagrożenie hałasem w

środowisku i na stanowisku pracy - projektujemy i wykonujemy

zabezpieczenia dźwiękochłonne. Działamy w zakresie ochrony środowiska

przed hałasem oraz kształtowania właściwego klimatu akustycznego w

otoczeniu człowieka.

Poszukujemy pracowników do działu techniczno- handlowego

Miejsce pracy: Województwo Wielkopolskie, ul. Kamienista 4, 63-900

Rawicz

Opis stanowiska:

- analiza dokumentacji związanej z zapytaniami ofertowymi,

- tworzenie koncepcji konstrukcji stalowych przy wykorzystaniu

specjalistycznych programów,

- tworzenie kalkulacji na potrzeby wykonania oferty

- utrzymywanie kontaktów z klientami.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie techniczne,

- umiejętności interpersonalne, swobodne prowadzenie rozmów

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, lub w produkcji

wyrobów stalowych

- umiejętność obsługi programu AutoCad, mile widziana znajomość

programu solid edge

- znajomość MS Office,

- znajomość języka niemieckiego, lub angielskiego będzie dodatkowym

atutem.

Firma oferuje:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu

pracy,

- pracę w dynamicznym zespole,

- pracę nad niepowtarzalnymi projektami,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez udział w

dedykowanych szkoleniach specjalistycznych,

- stabilne warunki zatrudnienia.

ID: 755967596
User avatar

Pieprzyk

Member Since marzec 2015
Ostatnio online wczoraj o 11:22

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?