1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Śląskie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Mysłowice
Dodane 09 czerwca 2021

Pracownik działu sprzedaży - handlowiec

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Mysłowice, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

AGAPIT - lider technologii dla branży utrzymania czystości poszukuje osób, które dołączą do zespołu na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY - HANDLOWIEC

Miejsce pracy: Mysłowice

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja założonych celów sprzedażowych w obszarze produktów dla branży utrzymania czystości. Budowanie długoterminowych relacji handlowych z klientami, stałe monitorowanie rynku oraz rozwój sprzedaży na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego.

Zadania:

- Obsługa i rozwój istniejących klientów oraz współpraca z dyrektorem handlowym i kierownikiem oddziału

- Pozyskiwanie nowych klientów i aktywna obsługa aktualnego portfela kontrahentów,

- Przeprowadzanie prezentacji, pokazów oraz szkoleń produktowych u klientów

- Realizacja działań sprzedażowych i promocyjnych

- Wsparcie technologiczne w procesie aplikacji produktów na obiektach

- Organizacja i koordynacja szkoleń produktowych dla klientów

- Realizacja dostaw maszyn

- Realizacja rocznych celów sprzedażowych

Oczekujemy:

- Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe

- Czynne prawo jazdy kat. B,

- Komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientem.

- Zaawansowana znajomość Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)

- Znajomość program Comarch będzie dodatkowym atutem

- Mile widziane doświadczenie w B2B

Oferujemy:

- Ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie

- Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia podstawowego oraz premii zależnej od osiągniętych wyników sprzedażowych

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Narzędzia pracy

- Pakiet szkoleń

- Przyjazną i otwartą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agapit Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Olsztynie (10-302), ul. Marii Zientary-Malewskiej 26 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Agapit Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Olsztynie (10-302), ul. Marii Zientary-Malewskiej 26. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

AGAPIT Sp z o.o.

Na OLX od luty 2020

xxx xxx xxx

ID: 655878323Report this ad