1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mielec
Dodane 07 maja 2021

Pracownik Działu NOC (Monitoringu Sieci)

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Mielec, Podkarpackie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie. Wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób tworzących dynamicznie zmieniający się rynek telekomunikacyjny i masz ambicje realizować ciekawe projekty, zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko:

Miejsce pracy: Mielec

Zadania:

·        Całodobowe monitorowanie sieci pod kątem ich prawidłowego funkcjonowania,

·        Monitorowanie procesu usuwania awarii,

·        Nadzór i ocena parametrów sygnału transmitowanego w monitorowanych sieciach,

·        Wykrywanie awarii oraz miejsc ich powstawania dla monitorowanych sieci,

·        Wskazywanie miejsc potencjalnych problemów z sygnałem,

·        Ewidencja i raportowanie problemów z siecią,

·        Aktualizacja baz danych o sieci,

·        Współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu określania i usuwania problemów z monitorowanymi sieciami,

·        Generowanie zdefiniowanych raportów na potrzeby oceny i udoskonalenia pracy NOC.

Wymagania:

·        Wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe (telekomunikacja, łączność),

·        Doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach w firmach o profilu CATV / telekomunikacyjnym w zakresie NOC,

·        Wiedza techniczna odpowiednia do zakresu zadań,

·        Znajomość programów pakietu Office, Microsoft Project, oraz oprogramowania diagnostycznego (NMS),

·        Komunikatywna znajomość języka angielskiego (umiejętność czytania dokumentacji technicznych),

·        Dyspozycyjność (praca zmianowa 24/7).

Oferujemy:

·        Pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży,

·        Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu,

·        Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

·        Dofinansowanie do karty Multisport oraz dostęp do platformy kafeteryjnej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Vectra SA

Na OLX od lipiec 2012
ID: 671824272Zgłoś