1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka i zakupy
  4. Logistyka i zakupy - Śląskie
  5. Logistyka i zakupy - Katowice
  6. Logistyka i zakupy - Śródmieście
Dodane 09 kwietnia 2021

Pracownik działu eksportu (Export Specialist)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Katowice, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Aplikuj, jeśli posiadasz doświadczenie w obszarach logistyki i obsługi klienta!

Twoja nowa firma:

Jeden ze światowych liderów produkcji żywności, kosmetyków i środków czystości!

Twoje obowiązki na nowym stanowisku:

koordynacja projektów, dbałość o terminowość i jakość wysyłek, kontakt z zagranicznym klientem, monitorowanie i procesowanie zamówień, raportowanie wskaźników realizacji zamówień, identyfikacja ryzyka i zapewnianie płynności przepływu danych

Nasze wymagania względem Ciebie:

doświadczenie w obszarze logistycznym i/lub customer service (obsługi klienta), bardzo dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej B2/B2+), znajomość Excel i SAP (mile widziane)

Szczegóły dotyczące pracy:

Start jeszcze w kwietniu (praca od zaraz), międzynarodowe środowisko, praca w pełnym wymiarze godzin od 9 do 17

Jeśli jesteś zainteresowany/a:

ID: 667159446Zgłoś