1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja
  5. Administracja - Lubuskie
  6. Administracja - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 21 czerwca 2021

Pracownik ds. zamówień - Kostrzyn nad Odrą

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Piekarnia Bagietka to firma rodzinna o ponad 20-letniej tradycji. Posiadamy kilkadziesiąt własnych punktów sprzedaży i dwa nowoczesne zakłady produkcyjne o najwyższych standardach.

Obecnie poszukujemy Pracownika stanowisko Specjalisty ds. zamówień

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Opis stanowiska:

Kontakt z klientem oraz przyjmowanie zamówień .

Wprowadzanie zamówień do systemu .

Generowanie planów produkcyjnych na postawie złożonych zamówień .

Znajomość programów takich jak Exel , Word

Wystawianie faktur Tworzenie raportów oraz analizy sprzedaży

Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Oczekujemy:

doświadczenia na podobnym stanowisku,

umiejętności kreatywnego myślenia, skrupulatności i dokładności,

samodzielności w działaniu,

bardzo dobrej organizacja pracy.

Oferujemy:

szkolenie wprowadzające, pracę w zespole ludzi z pasją, którzy zawsze myślą pozytywnie i są nastawieni na współpracę,

pełne wyzwań samodzielne stanowisko pracy, na którym zawsze dużo się dzieje, atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia,

możliwość rozwoju zawodowego, awansów i podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach firmy,

możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej Medicover i dofinansowania do karty Multisport oraz wiele innych benefitów,

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

Kinga

Na OLX od czerwiec 2011

xxx xxx xxx

ID: 591733824