Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Białołęka
Dodane 17 lipca 2024

Pracownik ds. Magazynowania - Polska Spółka Gazownictwa

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce. Dostarczamy gaz do ponad 7,5 miliona odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 210 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11,5 tys. pracowników

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pracownik ds. Magazynowania

Miejsce świadczenia pracy: Warszawa

Nr ref. rekrutacji: 390/317/WAR/2024​

Jakie będą Twoje zadania?

  • przyjmowanie materiałów do magazynu: weryfikacja ilościowa i jakościowa materiałów, sprawdzanie zgodności dokumentów dostawy, rozmieszczanie w magazynie przyjętych z dostawy materiałów, oznaczanie materiałów, wprowadzanie do systemu ewidencji magazynowej przyjętej dostawy

  • przygotowywanie materiałów do wydania zgodnie z zamówieniem magazynowym, wprowadzenie wydanych materiałów do systemu ewidencji magazynowej

  • realizacja transportów wewnętrznych materiałów pomiędzy magazynami Oddziału

  • prawidłowe zabezpieczanie magazynu przed kradzieżą oraz zabezpieczenie towarów przed ich uszkodzeniem lub zniszczeniem, utrzymanie porządku i czystości w magazynie

  • składanie zapotrzebowania na materiały

  • ewidencja dokumentów magazynowych w systemie informatycznym

  • współpraca przy inwentaryzacji stanów magazynowych

  • archiwizacja dokumentów w zakresie obrotu magazynowego

Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie średnie

  • mile widziany 1 rok doświadczenia zawodowego

  • znajomość pakietu MS Office

  • mile widziane: znajomość systemów klasy ERP (w szczególności SAP), prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce! Jesteśmy liderem w kategorii stabilność zatrudnienia według rankingu Randstad Employer Brand Research 2024

  • premia miesięczna i kwartalna

  • szeroki pakiet benefitów, w tym m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa na preferencyjnych warunkach, karta zniżkowa na paliwo i inne usługi, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, program poleceń pracowniczych

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach wyższych i podyplomowych

  • work-life balance np. elastyczne godziny pracy, dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia

  • przyjazne miejsce pracy – dobra komunikacja i wzajemny szacunek

  • dbałość o środowisko – dostarczamy ekologiczne paliwo

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line do dnia 26 lipca 2024

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 927369098