1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Inowrocław
Dodane 22 czerwca 2021

Pracownik ds. konserwacji i napraw Piekuś

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Inowrocław, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

33 lata na polskim rynku, 30 sklepów firmowych, 2 restauracje i całe mnóstwo zadowolonych Klientów robiących codziennie zakupy w naszych sklepach… Do tego masa wypieczonych bułek, chlebów, ciast i ugotowanych pysznych dań. A to wszystko dzięki naszym Pracownikom! To właśnie Oni – działając w zespole, pracując z pasją, podążając za potrzebami Klientów, troszcząc się o innych – tworzą sukces firmy Piekuś!

Bo sukces tworzą ludzie!

Piekuś Sp. z o.o. spółka komandytowa poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik ds. konserwacji i napraw

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś osobą:

  • Zaangażowaną i posiadającą chęci do pracy,
  • Posiadającą umiejętności organizacji pracy własnej,
  • Samodzielną, sumienną i komunikatywną,
  • Posiadającą prawo jazdy kat. B
  • Posiadającą uprawnienia SEP dotyczące zasad obsługi i naprawy urządzeń elektrycznych do 1 kV – mile widziane

Twoje zadania:

  • Wykonywanie prac naprawczych, konserwacyjnych, remontowych obiektów i urządzeń w sklepach firmowych,
  • sprawdzanie stanu technicznego urządzeń, wyposażenia oraz zadbanie o ich dobry stan techniczny w sklepach firmowych

Zapewnimy Tobie

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię uznaniową
  • Premię od zysku z uwzględnieniem 100% obecności
  • Dodatek finansowy na święta i paczki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę
  • Deputaty w postaci pączków i rogali

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV poprzez przycisk APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Piekarnia Cukiernia Piekuś

Na OLX od styczeń 2014
ID: 671379017