1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Inowrocław
Dodane 21 czerwca 2021

Pracownik ds. budowlano-remontowych / złota rączka PIEKUŚ

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Inowrocław, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

33 lata na polskim rynku, 30 sklepów firmowych, 3 restauracje i całe mnóstwo zadowolonych Klientów robiących codziennie zakupy w naszych sklepach… Do tego masa wypieczonych bułek, chlebów, ciast i ugotowanych pysznych dań. A to wszystko dzięki naszym Pracownikom! To właśnie Oni – działając w zespole, pracując z pasją, podążając za potrzebami Klientów, troszcząc się o innych – tworzą sukces firmy Piekuś!

Bo sukces tworzą ludzie!

Aktualnie poszukujemy:

Pracownik ds. budowlano-remontowych/ złota rączka

Szukamy osoby:

·      Posiadającą doświadczenie w pracach remontowo-budowlanych (np. malowanie, położenie płytek)

·      Posiadającą doświadczenie w pracach hydraulicznych

·      Odpowiedzialną i zaangażowaną

·      Dyspozycyjną ( praca na 3 zmiany)

Twoje zadania:

·      Wykonywanie prac konserwacyjnych, hydraulicznych, budowlanych, remontowych obiektów i urządzeń

·      Sprawdzanie stanu technicznego urządzeń, wyposażenia oraz zadbanie o ich dobry stan techniczny

Zapewnimy Tobie

·      Umowę o pracę

·      Wynagrodzenie zasadnicze plus premię uznaniową

·      Premię od zysku z uwzględnieniem 100% obecności

·      Dodatek finansowy na święta i paczki świąteczne

·      Dodatkowe ubezpieczenie na życie

·      Opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę

·      Deputaty w postaci pączków i rogali

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV poprzez przycisk APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Piekarnia Cukiernia Piekuś

Na OLX od styczeń 2014
ID: 677456234