1. Strona główna
  2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Tarczyn
Dodane January 10, 2021

Pracownik do realizacji obsługi zamówień internetowych.

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Tarczyn, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Firma z branży tekstylnej (dekoracja okien), poszukuje pracownika do realizacji obsługi zamówień internetowych.

Zakres obowiązków:

Kompletowanie zamówień internetowych oraz ich koordynowanie,

Przygotowywanie towaru do wysyłki,

Pakowanie gotowych produktów zgodnie z wytycznymi,

Kontrola ilościowa stanów magazynowych i wsparcie przy bieżących dostawach,

Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie,

Cechy charakteru: komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność, rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole,

Dyspozycyjność,

Zaangażowanie i motywacja do pracy.

Oferujemy:

Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym (3 miesiące),

Stałe godziny pracy 8-16 od poniedziałku do piątku,

Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań, umiejętności i zaangażowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:

Proszę o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

ID: 651039371Zgłoś

Magda

Ostatnio online w dniu January 24, 2021

xxx xxx xxx