2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Podlaskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Białystok
  7. Pracownik restauracji fast-food - Nowe Miasto
Dodane 24 maja 2024

Pracownik do kebaba. Wiejska 55, Białystok.

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Nowe Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukamy osoby do pracy przy kebabie do lokalu gastronomicznego przy ul. Wiejskiej 55.

Główne obowiązki:

1. Robienie kebabów.

2. Przygotowywanie innych dań według receptur.

3. Przygotowywanie sosów, dokrajanie skadników itp.

4. Marynowanie mięs.

Oferujemy:

1. Uczciwą stawkę.

2. Posiłek pracowniczy.

3. Grafik wysyłany na cały miesiąc.

4. Pełne przeszkolenie.

5. Możliwość pracy na najlepszych produktach.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem olx.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Nowe Miasto
ID: 920570378