1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Czyżyny
Dodane 13 września 2021

Pracownik Budowlany / nadgodziny 150%/ diety

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kraków, Małopolskie

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Grupa Techramps

Kim jesteśmy? Tworzymy polską grupę zrzeszającą marki zajmujące się projektowaniem i budową obiektów sportowych. Już od 18 lat zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji. Z dumą możemy stwierdzić, że wyposażamy europejskie miasta w najlepsze skateparki, pumptracki, flowparki, wakeparki, waveparki oraz snowparki. Pracę całego zespołu Grupy Techramps opieramy na wspólnie wypracowanych wartościach: profesjonalizmie, zaangażowaniu, współpracy i innowacyjności. Nasz zespół tworzą ludzie dla których sport jest jednym z życiowych priorytetów. Łącząc pasję z pracą zawodową realizujemy potrzebę dzielenia się tym co dla nas ważne i tworzenia dla innych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Budowlany

Twoje zadania:

- skręcanie szalunków ze sklejki

- wykonywanie prac zbrojarskich ( szkolimy )

- zacieranie betonu na gładko ( szkolimy )

- pomoc przy natryskiwaniu betonu metoda torkretowania

- praca przy załadunkach i rozładunkach transportów związanych z inwestycją

- wykonywanie prac budowlanych zgodnie z projektem, harmonogramem i wytycznymi bezpośredniego przełożonego

- udział w delegacjach firmowych

Czego wymagamy:

- prawa jazdy kat. B

- dyspozycyjności, zaangażowania, sumienności

- mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego, uprawnienia na wózek widłowy, koparkę lub inne sprzęty budowlane

- gotowości do pracy na terenie całego kraju

Co oferujemy

- pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę ( płatne nadgodziny i diety )

- pracę w stabilnej i rozwojowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

- możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktur Grupy

Administratorem danych osobowych jest Techramps Sp. z o.o. Sp. komandytowa z głównym miejscem prowadzenia działalności w Krakowie przy ul. Organki 2 kod pocztowy: 31-990, NIP 6832101252 e-mail: rodo(at)grupatechramps.com, telefon 12 393 43 07.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres:

rekrutacja(at)grupatechramps.com

Administratorem danych osobowych jest Techramps Sp. z o.o. Sp. komandytowa z głównym miejscem prowadzenia działalności w Krakowie przy ul. Organki 2 (kod pocztowy: 31-990), NIP 6832101252 e-mail: rodo(at)grupatechramps.com ,telefon 12 393 43 07

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na potrzeby prowadzonej rekrutacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na podane stanowisko przez: Techramps Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, ul. Organki 2, 31-990 Kraków, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)".

Osoby wyrażające chęć uczestniczenia także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych dla potrzeb realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Techramps Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, ul. Organki 2, 31-990 Kraków zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)".

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych można uzyskać na naszej stronie: bit.ly/klauzula-informacyjna-techramps

ID: 615620560

Piotr

Na OLX od kwiecień 2014

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?