2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Swoszowice
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik Budowlany Mosty

Lokalizacja

Kraków, Swoszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma budowlana poszukuje pracowników do prac na obiektach inżynierii drogowo-mostowej.

Zakres obowiązków pracownika:

- roboty rozbiórkowe ,

- kucie, szpachlowanie,

- wywóz urobku budowlanego,

-Wykonywanie nawierzchni z żywic na obiektach mostowych

- malowanie,

- roboty porządkowe, zabezpieczające.

  • Zapewniamy: transport, zakwaterowanie, posiłek regeneracyjny

Wymagania

  • BRAK NAŁOGÓW :
  • doświadczenie zawodowe w minimum jednym z wymienionych wyżej zawodów;
  • predyspozycja do wykonywania prac rzemieślniczych;
  • przyjazne nastawienie i pewność siebie;
  • prawo jazdy kat.B dodatkowym atutem.
  • sumienność, uczciwość

Oferujemy

  • atrakcyjne zarobki; w zależności od kwalifikacji i umiejętności oraz zaangażowania
  • umowę
  • Okres próbny umowa zlecenie
  • pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • narzędzia, oraz odzież robocza dostępne na miejscu;
  • wsparcie ze strony innych pracowników w miejscu pracy;
  • szkolenie BHP przygotowujące;
  • przyjazną atmosferę;
  • codzienną kontrole stanu trzeźwości na budowie

Aplikuj za pośrednictwem formularza OLX lub telefonicznie 66*****30

Oferujemy pracę na kontraktach w Krakowie oraz okolicach.

Zapewniamy stałe zatrudnienie z ubezpieczeniem, atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa plus system premiowy), posiłek regeneracyjny. Praca od zaraz.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Swoszowice
ID: 705497885