Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 30 września 2023

Pracownik Biurowy - Praca w biurze + wyjazd do 50km wokół LUBLINA

Wynagrodzenie

4 980 - 7 560 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy: Umowa zlecenieDoświadczenie nie jest wymagane

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Zadania:

  • Pracę biurowe oraz wyjazdy terenowe do 50km obok Lublina

  • Wprowadzanie wniosków kredytowych

  • Wprowadzanie wniosków leasingowych

  • Kontakt z klientem

  • Kontrola nad poprawnym przepływem dokumentów montażowych,

  • Praca w godzinach 9-17

Oczekujemy:

  • Doświadczenie z pracą o podobnym zakresie prac

  • Gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy,

  • Inicjatywa i bardzo dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Kultury osobistej

  • Uczciwości

  • Zarobki od 3500 netto z sufitem zarobkowym 9700 netto

  • Jasna ścieżka kariery od 3500 netto do 9700 netto

Wymagamy :

  • Prawo jazdy

  • Samochód

Zapewniamy:

  • Rozwój – szkolenia dokształcające w zakresie instalowania urządzeń związanych z OZE,

  • możliwość wyboru umowa o pracę, umowa zlecenie lub B2B

  • możliwość rozwoju

  • młody dynamiczny zespół

  • swobodę w działaniu przy zachowaniu wysokich standardów firmy

  • świetną, rodzinną atmosferę

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 839024560

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?