1. Strona główna
  2. Praca
  3. Call center, konsultant telefoniczny
  4. Call center, konsultant telefoniczny - Dolnośląskie
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Wałbrzych
Dodane 07 września 2021

Pracownik biurowy ds. sprzedaży - home office

  • 3 200 - 6 200 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Wałbrzych, Dolnośląskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Pracownik biurowy ds. sprzedaży

Miejsce pracy: home office

Zadania na stanowisku:

  • telefonicznej sprzedaży produktów gospodarstwa domowego do obecnych klientów firmy,
  • obsługa wniosków kredytowych według procedur wewnętrznych firmy,
  • aktualizacja bazy klientów.

Wymagania:

  • stały dostęp do internetu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w call center w telefonicznej sprzedaży produktów lub usług.

Oferujemy:

  • gwarantowaną podstawę 18,30 brutto / h
  • realny do zrealizowania, motywujący system premiowy ( od 1000 do 3000 zł brutto )
  • przedłużenie współpracy po 4 miesiącach w oparciu o umowę o pracę bądź kontynuacja współpracy w oparciu o umowę zlecenie (jeżeli taka forma współpracy jest przez pracownika uznana za korzystniejszą)
  • przy przedłużeniu współpracy w oparciu o umowę o pracę - karta Medicover oraz Multisport.

Zachęcamy do wysłania CV za pomocą przycisku Aplikuj!

ID: 696741745

Rekrutacja Level Work

Na OLX od maj 2015
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?