Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 25 stycznia 2023

Pracownik biurowy

  • 24 zł/godz. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Status studenta

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Stanowisko dla osoby, która lubi jak się coś dzieje, jest szybka, jest samodzielna, ma własną inicjatywę, lubi efekty, ale też umie współpracować z innymi. Nie jesteśmy korporacją, więc każdy dzień jest inny i uczymy się nowych rzeczy każdego dnia. To fajna opcja dla osób, które przy okazji chcą zobaczyć jak firma działa od środka, bo każdy pracownik administracyjny ma realny wpływ na realizowane pomysły i ma przy okazji szansę sprawdzić, w czym się najlepiej czuje.

Poszukujemy osoby do wsparcia biura placówki oświatowej:

Warunki pracy:

-praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 10-18

-stawka: 24 zł/h brutto - umowa zlecenie

-praca w zespole pomocnych osób

-praca w biurze w okolicy metra Pole Mokotowskie

Zakres obowiązków:

-zapisywanie klientów na zajęcia (telefonicznie oraz mailowo)

-udzielanie informacji na temat oferty

-kontakt z trenerami, zbieranie informacji, ustalanie zajęć, sprawdzanie rozliczeń

-wykonywanie na bieżąco zlecanych zadań od innych osób z biura

-porządkowanie informacji w systemach, tabelach

Poszukujemy osoby:

-odpowiedzialnej, kontaktowej, elastycznej, lubiącej wyzwania

Wymagania:

-język polski jako język ojczysty lub na poziomie zaawansowanym

-posiadanie statusu studenta

Jeśli jesteś taką osobą a dodatkowo studiujesz zaocznie, serdecznie zapraszamy do wysyłania CV na naszego maila.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Masz pytania zadzwoń - 73*******09 lub wejdź na naszą stronę - www.okno.edu.pl

ID: 703346287

Pracownia z Oknem na Świat

Member Since październik 2015
Ostatnio online wczoraj o 12:09

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?