2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Opolskie
  6. Kelner, barman, barista - Opole
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik baru Smooth The Fruit

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Praca dla Studentów w Smooth The Fruit! Dołącz do Naszego Energicznego Zespołu w KAROLINCE

Czy jesteś studentem szukającym wyjątkowej pracy, która pozwoli Ci zarówno na zdobycie cennego doświadczenia? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Smooth The Fruit, renomowana firma z branży zdrowego żywienia, poszukuje pełnych pasji studentów do swojego zespołu w Opolu - nie tylko na okres wakacji, ale również na dłużej. Aktualne propozycje to CH Karolinka, na niepełny wymiar godzin.

Czego oczekujemy:

Status ucznia/studenta - jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Twojego planu zajęć!

Książeczka sanepidowska - bezpieczeństwo naszych klientów i personelu jest dla nas najważniejsze.

Chęć nauki i zaangażowanie są kluczowe! - brak doświadczenia nie jest przeszkodą

Uśmiech na twarzy i pozytywne podejście - jako część naszego zespołu będziesz obsługiwać klientów i tworzyć pozytywną atmosferę.

Co oferujemy:

Elastyczny grafik - dopasujemy go do Twoich zajęć uczelnianych.

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży gastronomicznej i obsługi klienta.

Pracę wśród młodych, pełnych energii ludzi - u nas zawsze panuje pozytywna atmosfera!

Dodatkowo oferujemy zniżkę socjalną na nasze pyszne produkty dla naszych pracowników.

Zadania obejmują:

Przygotowywanie świeżo wyciskanych soków i pysznych smoothie - stworzysz smakowe kompozycje, które oczarują naszych klientów.

Bezpośrednia obsługa klienta - Twój uśmiech i profesjonalizm sprawią, że każdy klient poczuje się wyjątkowo.

Udział w promocjach stoiska - wspólnie będziemy promować nasze zdrowe produkty i przyciągać klientów, również na eventach zewnętrznych.

Jeśli masz ochotę na pracę pełną smaków, energii i nowych wyzwań, to czekamy właśnie na Ciebie! Dołącz do Smooth The Fruit i razem stworzymy najlepsze smoothie w Opolu.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez A&B SPÓŁKĘ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEZIALNOŚCIĄ SPÓŁKĘ KOMANDYTOWĄ, moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27.04.2016 nr 2016/679.“

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 855671329