1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Klaudyn

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 23 lutego 2021

Pracownik archiwum

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Klaudyn, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Status studenta

Opis

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Spółka z o.o. Oddział w Warszawie zatrudni: Pracownik archiwum Lokalizacja: Klaudyn, Zorzy 9

Opis stanowiska:

  • praca przy komputerze ze skanerem;
  • relokacja i skanowanie dokumentów.

Wymagania: • zaangażowanie w pracę i sumienność; • dyspozycyjność; • status ucznia lub studenta; • podstawowa obsługa komputera i urządzeń biurowych.

Oferujemy:

• pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o określonej pozycji rynkowej w oparciu o umowę zlecenie; • szkolenia cykliczne oraz wprowadzające; • kartę MultiActive; • bezpłatny dojazd do miejsca pracy z metra Młociny; • bardzo dobrą atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą "Dodaj załącznik"

ID: 655650437Zgłoś