1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja
  5. Administracja - Mazowieckie
  6. Administracja - Warszawa
  7. Administracja - Włochy

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 04 maja 2021

Pracownik Administracyjny

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Grupa Zibi to polska firma z 30 letnią tradycją, w której pracuje prawie 700 świetnych ludzi. Każdego dnia sprawiamy, że wartościowe marki i produkty są dostępne, aby spełniać marzenia i podkreślić wizerunek naszych klientów.

Od początku działalności koncentrujemy się na tworzeniu precyzyjnych rozwiązań, stale poszerzając swoją ofertę produktową tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa recepcji biura
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań
  • Obsługa gości, klientów i dostawców
  • Organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
  • Obsługa firm kurierskich, poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Korespondencja i obieg dokumentów w firmie
  • Wprowadzanie faktur do systemu ESOD
  • Wsparcie innych działów w codziennej pracy

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość obsługi programów MS Office / lub Pakiet Google Workspace
  • Gotowość do pracy zmianowej (I zmiana 07:00-16:00, II zmiana 9:30-18:30)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Czynne prawo jazdy kat B.
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Optymistyczne nastawienie i dużo uśmiechu! :)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej/ recepcji/ administracji

Co zapewnimy Tobie:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat i perspektywę długofalowej współpracy
  • Świetną atmosferę w pracy i zespół, który od pierwszych dni będzie Cię wspierał :)
  • ciekawą pracę wśród ludzi wspólnie budujących kulturę organizacyjną w oparciu o nasze wartości
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, smartfon)
  • Opiekę medyczną Medicover - w pełni refundowaną
  • Mega zniżki na zakup asortymentu Grupy Zibi

Nasze rekrutacje są dwuetapowe, najpierw zobaczysz się z potencjalnym Kierownikiem, a w drugim etapie spotkasz się z zespołem, z którym możliwe, że będziesz współpracował/a.

Brzmi interesująco? Czujesz, że sprawdziłbyś się na takim stanowisku?

Koniecznie prześlij do nas swoje CV!

Anna

Na OLX od styczeń 2018
ID: 671223732