1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja
  5. Administracja - Małopolskie
  6. Administracja - Kraków
  7. Administracja - Stare Miasto
Dodane 10 czerwca 2021

Pracownik administracyjno - biurowy

  • 5 300 - 5 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Kraków, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis

Pracownik administracyjno-biurowy

Miejsce pracy:

Kraków

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie rejestracji poczty przychodzącej i wychodzącej

- Archiwizacja i porządkowanie dokumentów,

- Sporządzanie raportów i zestawień w programie Exel,

- Sporządzanie pism urzędowych / wniosków,

- Tworzenie i bieżące wypełnianie raportów kasowych spółki (rozliczanie zaliczek gotówkowych i transakcji kartami płatniczymi),

- Przygotowywanie i ewidencjonowanie dokumentów dla Księgowej i Kadrowej,

- Dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji,

- Wystawianie ogłoszeń, redagowanie ich treści, pilnowanie ich terminu ważności itd,

- Zamawianie potrzebnych materiałów firmowych i biurowych, BHP,

- Wykonywanie innych prac administracyjnych zleconych przez przełożonych,

-praca w godzinach 10-18 od poniedziałku do piątku

 Wymagania:

-Doświadczenie na podobnym stanowisku min.5 lat

- Znajomość języka angielskiego na poziomie B1, B2,

- Umiejętność pracy w zespole,

- Doskonała organizacja samodzielnego czasu pracy,

- Nastawienie na realizacje całego planu zadań,

Oferujemy:

-Umowę zlecenie

-Profesjonalny sprzęt i narzędzia pracy.

-Komfortowe biuro w centrum miasta.

 Warunki konieczne zgłoszenia kandydatury:

1) CV z opisanym doświadczeniem zawodowym i typami prac jakie wykonywał kandydat,

2) Zamieszczone w CV aktualne zdjęcie

3) Zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: DZ. U. 2016 r. poz. 922)”.

 Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza do kontaktu.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

Ewa Nowicka

Na OLX od sierpień 2018

xxx xxx xxx

ID: 675967851Report this ad