1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja
  5. Administracja - Śląskie
  6. Administracja - Ruda Śląska
Dodane January 13, 2021

Pracownik administracyjno - biurowy

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Ruda Śląska, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Firma produkcyjna z Rudy Śląskiej zatrudnia osobę do pracy na stanowisko: pracownik administracyjno- biurowy.

Obowiązki:

  • wsparcie pracowników biura podczas ich codziennej pracy,
  • obsługa administracyjno - organizacyjna sekretariatu,
  • skanowanie, kserowanie, drukowanie różnego rodzaju dokumentów,
  • przyjmowanie, ewidencjonowanie i wysyłka korespondencji i przesyłek kurierskich,
  • podejmowanie gości,
  • zamawianie artykułów biurowych, produktów spożywczych, dzieży ochronnej i roboczej oraz środków czystości,
  • inne bieżące zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca podstawową komunikację mailową oraz telefoniczną,
  • doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku,
  • umiejętność praktycznej obsługi MS Office i sprzętu biurowego,
  • umiejętność współpracy w zespole oraz organizacji pracy własnej.

Co oferujemy:

  • szybki proces rekrutacyjny,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • umowa na pełen etat.

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem olx.

ID: 651415220Zgłoś

Ania

Ostatnio online dziś o 1:57 PM

xxx xxx xxx