1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Pozostałe w Administracja biurowa
  5. Pozostałe w Administracja biurowa - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Administracja biurowa - Warszawa
  7. Pozostałe w Administracja biurowa - Targówek
Dodane January 11, 2021

Pracownik administracyjno-biurowy

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Typ umowy

    Inny

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Thanero sp. z o.o. szuka aktywnej, dobrze zorganizowanej i komunikatywnej osoby na stanowisko administracyjno-biurowe. Praca w siedzibie firmy na Tarchominie.

Zakres obowiązków:

·   Prowadzenie codziennych procesów administracyjnych i finansowych Biura, w tym skanowanie, kserowanie, archiwizacja dokumentów,

·   Opisywanie dokumentacji finansowo-kadrowej zgodnie z wytycznymi,

·   Monitoring postępu rzeczowo-finansowego projektu,

·   Dbałość o realizację działań projektowych zgodnie z harmonogramem i budżetem projektowych,

·   Dbanie o terminowość płatności oraz o harmonogramy płatności,

·   Kontakt z wykonawcami i partnerami .

Wymagania, doświadczenie, kwalifikacje:

·   Wysokie umiejętności organizacyjne, zdolność do terminowego prowadzenia kilku zadań jednocześnie,

·  Znajomość środowiska Office 365, Google,

· Doświadczenie w prowadzenie spraw administracyjno-biurowych.

Mile widziane:

· Doświadczenie w realizacji projektów dofinansowanych z EFS,

·  Znajomość Centralnego systemu teleinformatycznego SL2014.

Od kandydatów/-ek oczekujemy:

·  dobrej organizacji pracy, rzetelności, terminowości i odpowiedzialności,

·  elastyczności i zaangażowania w rozwiązywaniu problemów,

·  samodzielnego myślenia.

Oferujemy:

· zatrudnienie w wymiarze pełnego lub niepełnego wymiaru godzin na umowę zlecenie/ umowę o pracę/ B2B,

· możliwość rozwoju zawodowego i współpracy z wysoce zmotywowanymi i zaangażowanymi osobami,

· wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji.

W treści maila prosimy o wpisanie oczekiwanego wynagrodzenia oraz wymiar godzinowy.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji prosimy przesyłać mailowo na adres: zamowienia.thanero/małpa/gmail.com W tytule maila prosimy wpisać „Rekrutacja”. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 stycznia 2021 r.

ID: 651229366Zgłoś

Ola

Ostatnio online wczoraj o 6:55 PM