Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Chodzież
Dodane 25 stycznia 2023

PRACA ZDALNA/Z domu/Prosta/UMOWA/3200 - 12500 PLN

  • 3 200 - 12 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Typ umowy

    Inny

  • Chodzież, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Rekrutacja online

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

Opis

W związku z dynamicznie rozwijającym się zespołem, prowadzę nabór na stanowisko:

Specjalista ds. Reklamy

Współpracujemy z firmą, która istnieje na rynku od kilkunastu lat.

Co oferujemy?

  • praca zdalna, w domu

  • praca odbywa się na podstawie umowy,

  • wypłaty dwa razy w miesiącu na konto bankowe,

  • wysokie wynagrodzenie (3 200 PLN-12 500 PLN) miesięcznie, (w zależności od wyników)

  • dodatkowe premie proporcjonalne do zaangażowania,

  • pełne wsparcie zespołu oraz pomoc na każdym kroku,

  • elastyczne godziny pracy, wystarczą 2-3h dziennie,

  • możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej,

  • nie wymagam doświadczenia, szkolę od A do Z,

  • nie wymagam żadnej inwestycji finansowej.

    Dodam na zachętę, że już na samym szkoleniu masz możliwość zarobić 500-1500zł, bez względu czy Ci się spodoba praca czy nie, czy z niej zrezygnujesz czy nie, a więc naprawdę warto zaaplikować!

Opis stanowiska pracy:

  • reklama oraz promocja produktów na zlecenie firm zewnętrznych,

  • nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,

  • obsługa Klienta (nie telefoniczna)

  • tworzenie narzędzi reklamowych,

  • praca odbywa się w 100% w internecie.

Wymagania:

  • ukończone 18 lat,

  • obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter współpracy,

  • aktualne zamieszkanie na terenie Polski,

  • komputer lub smartfon z dostępem do internetu,

  • obsługa komputera na poziomie podstawowym,

  • motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników.

Jeżeli ogłoszenie jest widoczne to jest aktualne!!!

Kliknij APLIKUJ i dołącz do naszego zespołu. Napisz do mnie wiadomość na Messengerze gdzie znalazłaś/eś ogłoszenie, a przyspieszy to Twój kontakt ze mną.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 808819196