1. Strona główna
  2. Praca
  3. Marketing / PR / media
  4. Pozostałe w Marketing / PR / Media
  5. Pozostałe w Marketing / PR / Media - Kujawsko-pomorskie
  6. Pozostałe w Marketing / PR / Media - Bydgoszcz
Dodane January 12, 2021

Praca zdalna/2.500 – 10.000 złotych / bez inwestycji

  • 2 500 - 10 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Typ umowy

    Inny

  • Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Praca zdalna

Opis

Poszukuję partnerów do współpracy w zakresie Afiliacji/Marketingu internetowego/Reklamy

Oferuję :

  • praca zdalna, w domu
  • elastyczny grafik,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • szkolenia,
  • wysokie wynagrodzenie (2 500 PLN-10 000 PLN)
  • pełne wsparcie działu IT oraz marketingu i reklamy,

Oczekuję :

  • skończone 18 lat,
  • obywatelstwo polskie,
  • komputer, tablet lub smartfon z dostępem do internetu,
  • obsługa komputera na poziomie podstawowym,
  • motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników.

Opis Stanowiska:

·       prowadzenie oraz tworzenie działań promocyjno-reklamowych dla Firm/Spółek zewnętrznych,

·       wypełnianie prostych wniosków (min 80 -100zł. za jeden wniosek )

  • testowanie darmowych produktów
  • promowanie produktów gotowym systemem marketingu internetowego

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.

Możesz potraktować moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:

  • na początek około 2 500 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.
  • wynagrodzenie jakie możesz uzyskać zależy od Twojego zaangażowania, po kilku miesiącach 5 000 PLN – 10 000 PLN miesięcznie i więcej.

kliknij przycisk Aplikuj a zostaniesz przekierowany na mój profil FB ,zaproś mnie do znajomych ,napisz wiadomość ( z dopiskiem OLX ) a ja przedstawię Ci szczegóły mojej oferty

pozdrawiam

Hanna Świderska

ID: 651474878Zgłoś