1. Strona główna
  2. Praca
  3. Obsługa klienta / call center
  4. Obsługa klienta / call center - Zachodniopomorskie
  5. Obsługa klienta / call center - Koszalin
Dodane November 21, 2020

Praca w w e-sklepie (Koszalin) / obsługa zamówień i wysyłek

  • 2 000 - 3 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Inny

  • Koszalin, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Status studenta

Opis

Osoba do obsługi zamówień w e-sklepie

( opcjonalnie pełny lub niepełny wymiar etatowy)

Miejsce pracy: Koszalin

Branża: gsm / artykuły nowych technologii

Twoje zadania:

·        obsługa zamówień i monitorowanie procesu ich realizacji

(kompletowanie codziennych zamówień, pakowanie do paczek i ich sprawne nadawanie, współpraca z kurierami, przyjmowanie zwrotów etc.)

Opcjonalnie (z czasem)

·        mailowa i telefoniczna obsługa klienta (pomaganie klientom w zakupach)

·        obsługa reklamacji (preferowane samodzielne, cierpliwe osoby lubiące i potrafiące rozwiązywać „bolączki” klientów)

Nasze oczekiwania:

  • wysoka umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • umiejętność pracy wielozadaniowej w trybie „na już” (klienci bywają niecierpliwi..)
  • wysoka dynamika w działaniu
  • wysoka dokładność i skrupulatność w realizacji zamówień
  • zainteresowanie branżą gsm i produktami nowych technologii
  • samodzielność i zdyscyplinowanie w działaniu
  • bezwzględna uczciwość
  • znajomość pakietu MS Office

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w e-sklepie na podobnym stanowisku
  • status studenta zaocznego
  • płeć dowolna

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy i płacy, adekwatne do doświadczenia kandydata
  • pracę w miłej atmosferze
  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w zakresie sprzedaży akcesoriów gsm

Warunek konieczny do rozpatrzenia kandydatury

Prosimy o podanie wysokości oczekiwanego wynagrodzenia netto („na rękę”) przy pracy w pełnym wymiarze etatowym tj. 5 dni w tyg. / 8 godzin dziennie oraz na pół etatu.

Prosimy też o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu (CV) oraz informacji zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej przez okres trwania procesu rekrutacyjnego na stanowisko Osoba do obsługi zamówień w e-sklepie w firmie Zolti Jarosław Wróbel NIP: 5992786399, jak również w celu włączenia mnie do bazy kandydatów na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w firmie Zolti Jarosław Wróbel NIP: 5992786399, w tym również na inne stanowiska”

ID: 642089217Zgłoś

Rafał

Ostatnio online dziś o 5:37 AM