Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Wielkopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Poznań
  7. Kelner, barman, barista - Wilda
Dodane 05 października 2021

Praca w tajskiej restauracji - obsługa klienta

  • 18 - 19 zł/godz. brutto

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: książeczka sanepidowska, status studenta

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

  • Elastyczny czas pracy

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Masz doświadczenie w "gastro"? A może chciałbyś dopiero zacząć i jesteś chętny do nauki?

To ogłoszenie właśnie dla Ciebie!

Sieć restauracji Thai Wok poszukuje pracownika na stanowisko obsługi klienta. Oferujemy stabilną pracę bez względu na COVID-19. Podczas pandemii byliśmy cały czas otwarci. Na wszystkie kryzysowe sytuacje jesteśmy gotowi już dziś. Zapraszamy również studentów, dostosujemy się do Twojego trybu nauki, oferując pracę z elastycznym grafikiem i na weekendy.

Co będzie należało do Twoich obowiązków, czego oczekujemy, a co dla Ciebie oferujemy?

Obowiązki:

  • Aktywna obsługa klienta
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Prace porządkowe
  • Wydawanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami

Oczekujemy:

  • Aktualne badania do celów sanitarno epidemiologicznych (ew. chęć wyrobienia)
  • Komunikatywność i pozytywna energia
  • Komunikatywny angielski
  • Punktualność

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
  • Umowę zlecenie lub o pracę po okresie dłuższego wdrożenia, z możliwością rozwoju na kierownika zmianowego
  • Pracę w systemie zmianowym, szczególnie w weekendy, zgodnie z dyspozycyjnością
  • Premie sprzedażowe
  • Duże zniżki na obiady pracownicze

Jeżeli jesteś zaangażowana osobą z pozytywnym nastawieniem, lubiącą prace w młodym i energicznym zespole to zapraszamy właśnie do nas! Wyślij swoje CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych w formularzu zgłoszeniowym wraz z wstępną dyspozycyjnością*. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami :)

*Szkolenia będą odbywać się w pierwszej połowie października.

ID: 620538752

Thai Wok Avenida

Na OLX od sierpień 2020
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?