Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Lubuskie
  6. Kucharz - Zielona Góra
Dodane 25 stycznia 2023

Praca w Pizzerii - Pizzer Pizzaiolo

  • 5 500 - 9 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Zielona Góra, Lubuskie

  • Praca w weekendy

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Pizzeria w Zielonej Górze szuka Pizzera / Pizzaiolo

Obowiązki:

  • Przygotowanie składników do pizzy, w tym porcjowanie, krojenie i przechowywanie żywności.

  • Monitorowanie jakości żywności.

  • Przygotowywanie pizzy

  • Utrzymywanie czystego i bezpiecznego miejsca pracy.

  • Dezynfekcja miejsca pracy, sprzętu i naczyń.

  • Monitorowanie poziomu zapasów.

  • Obsługa klienta

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze różnych urządzeń kuchennych.

  • Doświadczenie w gastronomii - mile widziane w pizzerii.

  • Znajomość przepisów sanitarnych.

  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem.

  • Umiejętność wypowiadania się w jasny sposób i uważnego słuchania.

  • Wytrzymałość fizyczna pozwalająca na pracę w pozycji stojącej.

  • Nieposzlakowana opinia

  • Uczciwość

  • Zaangażowanie w pracę

Szukamy osoby, która zostanie z nami na dłużej. Możemy zaproponować sporo, ale szukamy człowieka o nienagannych manierach, uczciwego, z pasją i zaangażowanego w pracę.

Wszelkiej maści skoczkowie, osoby mające problem z uczciwością i alkoholem - prosimy nie marnować naszego czasu.

ID: 810366779

Dawid

Member Since lipiec 2022
Ostatnio online w dniu 28 stycznia 2023
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?