2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Wrocław
  7. Pozostałe - Stare Miasto
Dodane 03 kwietnia 2024

Praca w piekarnio-kawiarni GORĄCO POLECAM SMAKI Z PIEKARNI

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowa

GORĄCO POLECAM. SMAKI Z PIEKARNI to znana i ceniona sieć piekarni w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Krakowie.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy aktualnie pracowników do lokalu w okolicach DWORCA GŁÓWNEGO (CH Wroclavia) we WROCŁAWIU.

Poszukujemy pracowników dyspozycyjnych od poniedziałku do niedzieli.

NASZE WYMAGANIA

·        dyspozycyjność od poniedziałku do niedzieli (praca zmianowa: pierwsza zmiana od godziny 5:00, zamkniecie do godziny 21:30, w niedzielę do 18:30)

·        rzetelność, solidność, dokładność

·        energia, zaangażowanie, aktywność

·        gotowość do uczenia się nowych rzeczy

·        orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne (bądź chęć do jego wyrobienia)

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·        obsługa klienta (przyjmowanie zamówień i płatności)

·        wypiekanie pieczywa (chleby, bułki, bagietki, itd.)

·        przygotowywanie kanapek, kawy, soków

·        dbanie o porządek i wizerunek lokalu

NASZA OFERTA

·        umowa zlecenie (27,70 PLN brutto / h )

·        mile widziany status studenta

·        możliwość przejścia na umowę o pracę przy dłużej współpracy

·        premia uznaniowa

·        szkolenia

·        zniżki pracownicze na nasze produkty

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 860561220