Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Dąbie
Dodane 14 września 2022

Praca w magazynie - Pomorska - kompletacja zamówień - od zaraz!

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

  • 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

Stanowisko: MAGAZYNIER- kompletacja zamówień ze skanerem

Miejsce pracy: Dąbie - ul. Pomorska

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • kompletacja zamówień-praca ze skanerem;
  • pakowanie towaru;
  • segregację towaru;
  • prace magazynowe pomocnicze;

WYMAGANIA

  • aktualna książeczka sanepid lub chęć wyrobienia
  • wysoka dyscyplina pracy
  • dyspozycyjność w systemie zmianowym

OFERUJEMY

  • WYNAGRODZENIE- 20,00-22,00 zł/h
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej
  • możliwe zatrudnienie bezpośrednio u klienta (umowa o pracę po okresie próbnym)
  • stabilne zatrudnienie
  • SYSTEM PRACY 10-18 14-22 22-6

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy zachęcamy do złożenia aplikacji. Administratorem Państwa danych osobowych będzie MK INTERIM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 11/220. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie www.mkinterim.pl/rodo.html

Proszę o dodanie aplikacji w załączniku.

ID: 712867667

MK INTERIM

Member Since czerwiec 2018
Ostatnio online dziś o 18:09
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?