Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Podlaskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Białystok
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Dojlidy Górne
Dodane Dzisiaj o 09:44

Praca w kantynie - OD JUŻ

  • 18,30 - 19 zł/godz. brutto

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Białystok, Podlaskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

Opis

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.

Obecnie do jednej z naszych restauracji poszukujemy

PRACOWNIKÓW GASTRONOMII

Miejsce pracy: Białystok, ul. Myśliwska 18 (kantyna pracownicza)

Praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 lub krócej (zmiany 6-8h)

Opis stanowiska:

• Obsługa bufetu (nakładanie i wydawanie posiłków, rejestracja sprzedaży)

• Dbanie o estetykę serwowanych potraw,

• Obsługa zmywarki (pakowanie i rozpakowywanie naczyń)

Wymagania:

• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,

• Gotowość do podjęci pracy z dnia na dzień.

Oferujemy:

• Na początku umowę zlecenie,

• Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie,

• Szkolenia wewnętrzne,

• Przyjazną atmosferę pracy.

• Bezpłatne posiłki pracownicze,

• Po przejściu na umowę o pracę dodatkowy pakiet benefitów, w tym: opieka medyczna i ubezpieczenie na życie.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 718857437