Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Przemyśl
Dodane 22 października 2021

Praca w Holandii - Hurtownia owoców i warzyw

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Przemyśl, Podkarpackie

  • Kraj: Holandia

  • Wymagane doświadczenie: nie

  • Rekrutacja online

Opis

Goodmorning Agencja Pracy Tymczasowej zatrudni osoby do pracy w Holandii

w sortowni WARZYW I OWOCÓW

MIEJSCE PRACY : THE GREENERY w Brandenbrecht, i Breda

ZADANIA:

  • sortowanie warzyw, owoców
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • ważenie i pakowanie
  • układanie skrzynek

Wynagrodzenie:

  • Stawka 10,71 EURO/H
  • Możliwość nadgodzin

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • podstawowa znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym umożliwiającym rozumienie prostych zwrotów
  • gotowość do pracy w temperaturze 8-12 stopni Celsjusza
  • Dyspozycyjności na dłuższy okres
  • Mile widziane doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku (stojąca)

Oferujemy:

  • zapewniamy bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • do każdej oferty extra dodatki i bonusy dla pracowników;
  • ubezpieczenie;
  • wypłatę dodatku wakacyjnego;
  • minimum formalności;
  • dojazd do pracy na terenie Holandii;
  • zakwaterowanie w hotelach pracowniczych oraz mieszkaniach tylko o dobrym standardzie;
  • stawki wiekowe dużo wyższe niż w innych biurach;
  • dodatkowe środki ostrożności w czasie pandemii;
  • elektroniczne podpisanie umowy;
  • opiekę polskich koordynatorów na miejscu;
  • możliwość otrzymania zaliczki na Start.
  • GRATIS PRZEJAZD POWROTNY DO POLSKI

Zainteresowała Cię ta oferta? Wypełnij formularz, a oddzwonimy i porozmawiamy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 699019566