Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Bydgoszcz
Dodane 03 czerwca 2024

Praca w Dziale Finansowo-Księgowym_Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Praca w Dziale Finansowo-Księgowym w renomowanej firmie medycznej w Bydgoszczy

Obowiązki:

* ewidencjonowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym /dokumenty kosztowe i magazynowe

* księgowanie dokumentów bankowych, uzgadnianie rozrachunków

* kontrola formalna, rachunkowa i merytoryczna dokumentów finansowych

Wymagania:

* poszukujemy osoby odpowiedzialnej, rzetelnej,komunikatywnej, której nie obca jest praca przy komputerze oraz praca w zespole; mile widziane doświadczenie  pracy w księgowości oraz znajomość systemu COMARCH

- umiejętność organizacji pracy i zdolności analityczne

* wykształcenie średnie bądź wyższe/ mile widziane ekonomiczne

Zapewniamy pracę w miłej atmosferze, możliwość szkoleń i rozwoju osobistego,

praca w stałych godzinach

Zdjęcie, CV prosimy kierować na adres emailowy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 921422928

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?