Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Czyżyny
Atalian Poland Sp z oo
Dodane 19 lipca 2024

Praca!!! Sprzątanie w ob. handlowym - Kraków, Al.Pokoju

Wynagrodzenie

4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorów

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 80 lat. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości i terenów zielonych oraz cateringu. Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom komfortu prowadzenia własnego biznesu.

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracownika do sprzątania w sklepie wielkopowierzchniowym przy Alei Pokoju w Krakowie

Dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności - praca 7 h dziennie w godz. 14-21, od pon. do soboty (jeden dzień wolny w tygodniu oraz jeden w niedzielę)

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka polskiego, samodzielność, zaangażowanie

DO APLIKOWANIA ZACHĘCAMY SZCZEGÓLNIE OSOBY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI !

Oferujemy:

- wynagrodzenie zawsze na czas

- stabilne zatrudnienie

- umowa o pracę

- 4300 zł miesięcznie brutto

- elastyczny czas pracy

- wsparcie ZFRON

Osoby zainteresowane proszone o kontakt w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 66*******71

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 925968801