2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Krapkowice
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca Pracownik Produkcyjny

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krapkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

P.V Prefabet Kluczbork S.A jest działającym od ponad 60 lat, producentem wyrobów betonowych, które mają zastosowanie m.in. w kanalizacji deszczowej i sanitarnej, infrastruktury drogowej, kolejowej, oczyszczania ścieków. P.V Prefabet Kluczbork S.A w trzech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrudnia ponad 240 osób. Laureat Prestiżowej Nagrody Złoty Laur za Umiejętności i Kompetencji.

Poszukuje kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

  Miejsce pracy: Krapkowic

Opis stanowiska:

Konserwacja maszyn w zakresie codziennego użytkowania,

Nadzorowanie procesów produkcyjnych,

Współpraca z kierownikiem obszaru,

Utrzymanie w czystości stanowiska pracy,

Wymagania wobec kandydata:

Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku – mile widziane,

Umiejętność obsługi elektronarzędzi,

Zdolności manualne,

Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie,

Umiejętność pracy w zespole,

Uczciwość i sumienność.

Motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

Ambitną pracę, w której nie sposób się nudzić,

Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach, które zapewni poczucie bezpieczeństwa Tobie i Twoim bliskim,

Karty sportowe, dzięki którym zadbasz o swoje dobre samopoczucie,

Atrakcyjny system dodatkowych premii oraz bonusów,

Wyjścia integracyjne - stawiamy na relacje :),

Imprezy firmowe,

Bezpośrednie wsparcie merytoryczne.

W pracy stawiamy na możliwość rozwoju naszych pracowników dlatego zapewniamy obszerny plan szkoleniowy.

Zapewniamy przyjacielską atmosferę w dynamicznym i mocno zmotywowanym zespole.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy prześlą do nas drogą mailową lub osobiście kompletne aplikacje zawierające: CV

Proces rekrutacja odbywa się  w dwóch etapach:

W pierwszym etapie rekrutacji składanie dokumentów aplikacyjnych.

W drugim etapie rekrutacji odbywa się rozmowa kwalifikacyjna z kandydatem.

Prosimy o dołączenie klauzuli do CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.V. PREFABET KLUCZBORK SPÓŁKA AKCYJNA moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji prowadzonych przez P.V. PREFABET KLUCZBORK SPÓŁKA AKCYJNA, przez okres 2 lat od dnia przekazania moich danych”.

Lokalizacja

Krapkowice,

Opolskie

Opolskie, Krapkowice
ID: 507209493