2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Loombard Poznań
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca POZNAŃ Kasjer Walutowy - kantor / Pracownik Lombard u

Wynagrodzenie

4 200 - 6 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Poszukujemy pracowników sieci "Loombard".

Loombard.pl to marka zrzeszająca ponad 760 placówek na terenie całego kraju.

Działamy w branży usług finansowych od ponad 25lat.

Zajmujemy się skupem oraz sprzedażą towarów.

W naszych placówkach prowadzimy również KANTOR wymiany walut.

Jesteśmy największą siecią tego typu placówek w Polsce i jedną z największych w Europie.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem u nas pracy lokalizacjach na terenie Poznania .

Specjalista ds. Obsługi Lombardu / Kasjer Walutowy

Miejsce pracy: POZNAŃ

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • system szkoleń przygotowujących do prowadzenia lombadu/kantoru,

  • możliwość rozwoju,

  • atrakcyjne premie,

  • pracę w miłym, młodym zespole,

  • ramowe godziny pracy,

  • pracę, która daje duże pole samodzielności,

  • możliwość wykazania się kreatywnością.

Zakres obowiązków:

  • wycena wartości przedmiotów,

  • obsługa kantoru

  • skup towarów,

  • obsługa bardzo prostego i intuicyjnego programu,

  • sprzedaż stacjonarna i internetowa,

  • dbanie o ład i porządek placówki.

Od przyszłych pracowników oczekujemy:

  • chęci do pracy,

  • gotowości do pracy w 12 godzinnych zmianach w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele), max, 40 godzin tygodniowo,

  • wykształcenia przynajmniej średniego,

  • dyspozycyjności

  • zaangażowania w rozwój firmy

  • pewności siebie,

  • samodzielności w działaniu,

  • kultury osobistej,

  • pozytywnego nastawienia,

  • zaświadczenia o niekaralności.

Oferta pracy skierowana również do studentów zaocznych, którzy będą w stanie podjąć pracę w ciągu tygodnia oraz 2 weekendy w miesiącu .

Nie szukamy pracowników sezonowych. Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z osobami chcącymi współpracować z nami przynajmniej 12 miesięcy.

CV, zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych, prosimy przesyłać w formacie MS WORD, OPEN OFFICE lub PDF.

Na CV proszę umieścić klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AURUM P1 HURKOT SP.J. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 533987897