2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Lubelskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Trzcianki
Dodane 05 marca 2024

Magiczne Ogrody -Praca na stanowisku pomoc kuchenna

Lokalizacja

Trzcianki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Rodzinny Park tematyczny ''Magiczne Ogrody'' w Trzciankach (okolice Janowca) ogłasza rozpoczęcie rekrutacji na stanowisko pomoc kuchenna.

Praca w okresie od 29.04.24r. do 10.10.24r.

Poszukujemy otwartych, pracowitych, kreatywnych osób, które przede wszystkim CHCĄ pracować i jednocześnie się rozwijać.

Podeślijcie nam CV i czekajcie na wiadomość z zaproszeniem  na rozmowę i szkolenia.

Z ogromną przyjemnością wszystkiego Was nauczymy.

Razem stworzymy niesamowity, energetyczny czyli magiczny zespół!

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 27,70 brutto/h;

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;

  • elastyczny grafik;

  • odzież ochronną;

  • przyjazną atmosferę;

  • szkolenia w zakresie pełnionych obowiązków;

  • nowoczesne oraz w pełni wyposażone i funkcjonalne stanowiska pracy.

Wymagania:

  • chęci do pracy oraz dyspozycyjność również w weekendy i święta;

  • doświadczenie mile widziane lecz niewymagane - wszystkiego Cię nauczymy;

  • orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • odpowiedzialność;

  • punktualność.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie produktów żywnościowych do obróbki (mycie, sortowanie, obieranie, krojenie, porcjowanie, gotowanie, smażenie itp);

  • utrzymywanie porządku w pomieszczeniach;

  • czyszczenie sprzętów, blatów oraz narzędzi gastronomicznych;

  • dbanie o zachowanie wysokich standardów czystości i higieny zgodnie z zasadami BHP oraz HACCAP.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Trzcianki,

Lubelskie

Lubelskie, Trzcianki
ID: 738170473