Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Podgórze Duchackie
Dodane 26 stycznia 2023

Praca, Play Kraków [Doradca Biznesowy]

  • 15 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Kraków, Małopolskie

  • Elastyczny czas pracy

  • System wynagrodzeń: Tylko prowizja

  • Rekrutacja online

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Branża: Telekomunikacja

  • Samochód służbowy: Nie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Play4Mix Sp. z o.o. jeden z najszybciej rozwijających się Partnerów Play poszukuje osób na stanowisko:

Doradca Biznesowy

Numer referencyjny: KRA/2022

Miejsce pracy: Kraków

Jeśli to właśnie Ty spełniasz poniższe warunki to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie:

- prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy do jej założenia

- jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w terenie (praca home office, także zdalna)

- posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód

- działasz samodzielnie i dynamicznie

- dobrze organizujesz pracę własną

- jesteś nastawiony na sukces

- posiadasz doświadczenie w sprzedaży do klientów biznesowych (dodatkowy atut)

Twoje zadania to:

- sprzedaż oraz doradztwo w zakresie produktów i usług Play

- pozyskiwanie nowych oraz utrzymanie dotychczasowych klientów biznesowych

- prowadzenie negocjacji biznesowych

- monitorowanie działań konkurencji

Dołączając do nas możesz liczyć na:

- system premiowy połączony z Twoimi osobistymi wynikami pracy

- możliwości rozwoju (szkolenia, projekty)

- udział w licznych konkursach

- ciekawe imprezy integracyjne

- karta multisport na preferencyjnych warunkach

Ty + PLAY4MIX = UKŁAD IDEALNY!

CV prosimy przesyłać w formie odpowiedzi na ogłoszenie korzystając z olx.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Informujemy również, że odpowiadając na to ogłoszenie

potwierdzacie Państwo zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą

przetwarzania danych osobowych zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia

Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie

ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie

swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne

rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) – dalej RODO.

Pełna treść klauzuli zgodnie z obowiązkiem informacyjnym dostępna

jest pod tym linkiem: www.play4mix.pl/_rodo/rekrutacja/adb.pdf

ID: 729742185
User avatar

Marcin

Member Since czerwiec 2011
Ostatnio online w dniu 26 stycznia 2023
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?