Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Jarocin
Dodane 16 października 2021

praca pakowacz ręczny jarocin od 2500 zł na rękę umowa o prace

  • 4 100 - 5 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Jarocin, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: książeczka sanepidowska

  • Wymagane doświadczenie: nie

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

  • Elastyczny czas pracy

Opis

W związku z uruchomieniem drugiej zmiany na dziale pakowania posiadamy aż 11 wolnych etatów na stanowisko pakowacz ręczny w naszym nowym zakładzie produkcyjnym w Jarocinie.

Pakowacz żywności | 2500 zł na rękę | pełen etat | umowa o pracę na 3 miesięczny okres próbny, po okresie próbnym umowa na minimum 1 rok

Praca 5 dni w tygodniu dla osób chętnych możliwe 6 dni (premiowane).

System zmianowy - 6-14, 15-23

Miejsce pracy: Jarocin ul. Powstańców Wielkopolskich 4

Opis stanowiska:

  • rozkładanie gotowych posiłków do specjalnych pojemników, warzenie ich oraz estetyczne ułożenie
  • porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych
  • zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych
  • przestrzeganie przepisów bhp, HACCAP i przeciwpożarowych
  • praca w ciągu chłodniczym

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • podstawowa wiedza kulinarna
  • elastyczność
  • poczucie estetyki
  • samodzielność
  • aktualna książeczka sanepidu

Oferujemy:

  • możliwość szybkiego rozwoju
  • szkolenia z zakresu gastronomii
  • praca w młodym, dynamicznym zespole
  • miłą atmosferę w pracy

5 Posiłków Dziennie to catering, obok którego nie można przejść obojętnie. Firma stawia na jakość, smak potraw i różnorodność! Każdego dnia klient ma możliwość wyboru posiłków spośród 20 dań. Szefem kreatywnym w 5 Posiłków Dziennie jest Jakub Kasprzak – zwycięzca polskich eliminacji Bocuse d’Or Poland 2019, czyli najbardziej prestiżowego konkursu kulinarnego na świecie. Catering dostępny jest na terenie całego kraju. Firma uruchomiła nowy zakład produkcyjny na terenie Jarocin o powierzchni ponad 2000 m2 – jeden z najnowocześniejszych zakładów tego typu w Polsce. Dołącz do najlepszych, dołącz do 5PD! Dołącz do najlepszych, dołącz do 5PD !

Więcej informacji na temat pracy dostępnych pod numerem telefonu 796 725 603

ID: 616530811
User avatar

Paweł

Na OLX od styczeń 2020

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?