2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Małopolskie
  6. Opieka nad dziećmi - Kraków
  7. Opieka nad dziećmi - Krowodrza
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca opiekuna w żłobku

Wynagrodzenie

4 200 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Dzień dobry,

Żłobek Filemon przy ulicy Poznańskiej 3 szuka opiekuna. Szukamy cioci na pełen wymiar czasu pracy 8 godzin dziennie. Praca od poniedziałku do piątku.

Zakres obowiązków:

  • opieka i dbałość o bezpieczeństwo dzieci

  • nauka dzieci samoobsługi i samodzielności polegającej na m.in. korzystaniu z toalety, myciu rąk, samodzielnego jedzenia

  • prowadzenie zajęć zgodnie z przygotowanym harmonogramem pracy żłobka

  • znajomość języka angielskiego mile widziana,

  • umiejętność pracy z dziećmi, budowania relacji z nimi,

  • cierpliwość i rozumienie potrzeb dziecka,

  • karmienie, przewijanie i mycie dzieci

  • codzienne spacery, przygotowanie dzieci do spania

  • usypianie dzieci

  • uczciwość, sumienność, dobra organizacja pracy

  • doświadczenie jako opiekun w żłobku będzie dodatkowym atutem. szukamy osoby na stałe :D

    Oferujemy: wyrozumiałość i możliwość poszerzenia swoich kompetencji. CV proszę kierować przez formularz bądź zgłaszać się osobiście, zapoznam się ze wszystkimi nadesłanymi CV

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 878978512