2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 22 kwietnia 2024

PRACA - Operator maszyn do produkcji papieru, Tychy, Katowicka 182

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Producent papieru oraz tektur TEKTURA OPAKOWANIA PAPIER Spółka Akcyjna w Tychach poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn do produkcji papieru

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze

  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony dla dzieci, dofinansowanie do kolonii)

  • pożyczki KZP

  • pożyczki mieszkaniowe

  • kartę MultiSport

  • opiekę medyczną

  • dofinansowanie do biletów komunikacji miejskiej

  • ubezpieczenie grupowe

Zakres obowiązków:

  • zaprowadzanie, wspólnie z obsługą maszyny wstęgi papieru

  • obsługa urządzeń pomocniczych do cięcia gilz

  • wymiana, ustawianie noży tnących

  • cięcie gilz, foliowanie bobin

  • prace związane z czyszczeniem i odpylaniem maszyny

  • drobne prace naprawcze i remontowe; prace pomocnicze i porządkowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 3 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę  na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tektura Opakowania Papier S.A. z siedzibą w Tychach  przy ul. Katowickiej 182 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 829606633