2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Żagań
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca na produkcji Żagań

Wynagrodzenie

27,70 - 27,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Żagań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Praca na produkcji w Żaganiu na ul. Nowogródzkiej,

Opis stanowiska - pracownik produkcji:

  • obsługa procesu galwanicznego
  • przygotowanie elementów
  • kontrola jakości oraz płukanie
  • transport detali na magazyn wyrobów gotowych

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej w trybie dwuzmianowym
  • chęci do pracy
  • punktualność
  • umiejętność pracy w zespole

Doświadczenie nie jest wymagane. Preferowani mężczyźni. CV proszę przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail lub za pośrednictwem serwisu.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Żagań,

Lubuskie

Lubuskie, Żagań
ID: 652537293