1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Łuków

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane November 24, 2020

praca na produkcji z dojazdem ->Panie i Panowie ->paczki z kosmetykami

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łuków, Lubelskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą ZAAPLIKUJ przez formularz, ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści APLIKUJĘ na numer 882 432 162  lub 882 432 167 , a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach.

oferujemy

  • stawkę godzinową do 19,50 zł brutto - wynagrodzenie zawsze na czas!
  • pełen etat
  • umowę o pracę tymczasową przez Randstad (składki ZUS i płatne urlopy)
  • możliwość długofalowej współpracy
  • okazałe paczki z kosmetykami raz na kwartał
  • dofinansowany dojazd do pracy na trasach:

Puławy – Garwolin; Dęblin- Łaskarzew – Garwolin; Zambrzyków – Garwolin; Pilawa – Garwolin; Żelechów – Górzno – Garwolin; Godzisz – Garwolin; Wilczyska – Miastków – Garwolin; Kletnia – Garwolin; Stoczek Łukowski - Borowie - Wilchta - Parysów – Choiny – Garwolin; Dudka - Garwolin; Łuków- Garwolin; Kock - Garwolin

zadania

  • pakowanie gotowych wyrobów
  • obsługa prostych maszyn na produkcji

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • nie oczekujemy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 637085455Zgłoś