Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Warszawskie
Dodane 16 września 2022

Pracownik produkcji - monter

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Praca zmianowa

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Poznańska agencja rekrutacyjna APV.EU (nr KRAZ: 24145) szuka dla swojego klienta, firmy z branży automotive osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań (ul. Bałtycka)

ZADANIA:

• montaż przekładki zgodnie z instrukcją montażu i rysunkiem

• wykonywanie prac monterskich

• bieżące kontrolowanie jakości wykonywanej pracy

WYMAGANIA:

• zdolności mechaniczne i manualne

• pracowitość i zaangażowanie

• chęć nawiązania długotrwałej współpracy

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku bądź w pracy na produkcji

• mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego i znajomość narzędzi pomiarowych

OFERUJEMY:

• stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie

• stałe wynagrodzenie zasadnicze, premie

• pracę w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22) z możliwością nadgodzin

• atrakcyjne benefity pozapłacowe po okresie próbnym - karta sportowa, opieka medyczna

Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Wyświetlenia: 1181

ID: 657733776

APV

Member Since lipiec 2020
Ostatnio online dziś o 15:38
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?