Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Niepołomice
Dodane 06 grudnia 2022

Praca na produkcji - Niepołomice

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Niepołomice, Małopolskie

  • 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

  • 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

Firma SQS Solutions Sp. z o.o. jest dostawcą rozwiązań w zakresie selekcji, naprawy, detali i komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedsiębiorstw głównie z branży Automotive, AGD i hydraulicznej.

Obecnie poszukujemy kandydatów na dział PRODUKCJI.

Miejsce pracy: Niepołomice

Praca dla Polaków i osób z Ukrainy

Wymagania:

  • odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • chęć do nauki i zdobywania nowych doświadczeń i kwalifikacji,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Obowiązki:

  • praca na linii produkcyjnej,
  • dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy.

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat, na umowę zlecenie,
  • pracę w systemie 3-zmianowym, po 8 godz.,
  • przyjazne środowisko pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aktualnego CV za pośrednictwem formularza kontaktowego. Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku, tel. 60*******22.

Prosimy o dodawanie do CV aktualnej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

ID: 600593673
User avatar

Anna

Member Since maj 2011
Ostatnio online wczoraj o 11:08

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?