1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Ożarów Mazowiecki
Dodane October 28, 2020

Praca na produkcji! Bez doświadczenia!

  • 4 450 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Rekrutacja online

Opis

Jeżeli szukasz pracy, która:

  • nie wymaga od Ciebie dużego doświadczenia
  • jest stabilna
  • ma atrakcyjne wynagrodzeni

To ta oferta jest właśnie DLA CIEBIE!

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, szukamy osób chętnych do pracy na produkcji!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie! 23,20 zł brutto/h!
  • Pracę na III zmiany od poniedziałku do piątku!
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Odzież roboczą

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrola jakości produktów
  • Rozdzielanie, pakowanie oraz zgrzewanie uszczelek
  • Inne zlecone prace produkcyjne

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Wytrzymałość (praca stojąca przez 8h)
  • Chęci do rozwoju i związania się z firmą na dłuższy okres czasu
  • Gotowość do pracy III zmianowej

Jak przesłać CV?

Wyślij do nas CV i wypełnij formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą.

Dziękujemy!

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

ID: 612602918Zgłoś