1. Strona główna
  2. Praca
  3. Magazynier
  4. Magazynier - Mazowieckie
  5. Magazynier - Sochaczew
Dodane November 24, 2020

Praca na magazynie bez uprawnień! Wolne weekendy!

  • 4 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Sochaczew, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Zakres obowiązków:

  • Obsługa skanera
  • Kompletowanie zamówień oraz przygotowanie do wysyłki
  • Rozładunek oraz załadunek szyb
  • Przenoszenie oraz układanie szyb
  • Inne prace magazynowe zlecone przez przełożonego

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności w pracy na II zmiany od poniedziałku do piątku
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności
  • Uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem (nie wymagane!)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe 3800 zł brutto/mies (po pierwszym miesiącu 4000 zł brutto mies.!)
  • Premię 1500 zł brutto co 3 miesiące!
  • Wolne weekendy!
  • Pakiet Multisport, Ubezpieczenie na życie oraz opiekę medyczną.
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Jak przesłać CV? Wyślij do nas CV i wypełnij formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą poniższego linka, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą. Dziękujemy!

ID: 628421102Zgłoś