Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podlaskie
  5. Praca za granicą - Łomża
Dodane 20 września 2021

Praca na budowie(Niemcy):GLAZURNIK- nawet 600ZŁ DZIENNIE

  • 11 000 - 15 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Łomża, Podlaskie

  • Kraj: Niemcy

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

DANWOOD S.A. spółka zajmująca się budową prefabrykowanych domów jednorodzinnych o konstrukcji drewnianej, poszukuje pracowników do pracy na budowach za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Wielka Brytania).

GLAZURNIK - NAWET DO 600 ZŁ DZIENNIE NA RĘKĘ

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane do 10-go każdego miesiąca,
  • zorganizowany przejazd na miejsce budowy za granicą,
  • zakwaterowanie,
  • brak sezonowości budów (praca przez cały rok),
  • dodatkowe benefity (piknik rodzinny, zimowisko dla dzieci, bal sylwestrowy i premie).

Zakres obowiązków:

  • układanie płytek – glazura, terakota, gres,
  • fugowanie i silikonowanie,
  • wykonywanie izolacji przeciwwilgociowej,
  • montaż wanny, kabiny prysznicowej.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach glazurniczych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

ZADZWOŃ: 85 730 00 00

Szczegóły na stronie www.pracapodlasie.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 630231627