1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kierowca / kurier
  4. Kierowca / kurier - Wielkopolskie
  5. Kierowca / kurier - Międzychód
Dodane January 10, 2021

Praca "mały kurier" podwykonawca z własnym busem-winda Niemcy

  • 19 000 - 20 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Międzychód, Wielkopolskie

  • Wymagane prawo jazdy: kat. B

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poszukuje podwykonawcy na stanowisko "małego kuriera" z własnym autem do rozwożenia towaru na terenie Niemiec. Mało punktów ok. 12 dziennie.

Konieczność znajomości języka Niemieckiego.

Mile widziani kierowcy po kurierce.

Praca polega na rozwożeniu towaru.

Podstawowy zakres obowiązków:

•doręczanie przesyłek na terenie przydzielonym do kierowcy.

•dbałość o powierzone mienie

•utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Wymagania:

-własna działalność lub gotowość do jej założenia

-własne auto typu BUS MAX lub plandeka 8-10 euro palet koniecznie z windą.

-mile widziane doświadczenie w pracy jako kurier

-dyspozycyjności,

-zaangażowanie

Oferujemy:

- stałą współpracę w prężnie działającej firmie,

- możliwość faktury kosztowej w połowie miesiąca ,rozliczenia zawsze na czas

-stabilne zatrudnienie, perspektywę rozwoju współpracy

wynagrodzenie zależne od ilości kilometrów - gwarantujemy ilość kilometrów w miesiącu

praca od poniedziałku do piątku

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie przez formularz serwisu, CV ze zdjęciem. NIE ODPISUJE NA SMS-y.

ID: 651105116Zgłoś

Jakub

Ostatnio online dziś o 6:58 PM

xxx xxx xxx