2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Białobrzegi
Mateusz
Dodane 14 czerwca 2024

Praca Kierowca kat. C+E transport międzynarodowy

Lokalizacja

Białobrzegi

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

inFirst to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem, silna pozycją oraz renomą na rynku międzynarodowych usług transportowych. Do każdego zlecenia podchodzimy z odpowiednim profesjonalizmem, zawsze poszukując najlepszych rozwiązań dla indywidualnych potrzeb naszych klientów oraz pracowników.

Szukamy odpowiedzialnych kierowców, aby wspólnie móc realizować zlecenia naszych klientów. Oferujemy pracę jako:

Kierowca międzynarodowy kat. C+E (ciągnik MAN + naczepa firanka, typu mega).

Obowiązki:

- Kierowca w ruchu międzynarodowym,

- Przestrzeganie obowiązujących przepisów, przede wszystkim czasu pracy kierowcy,

- Systematyczność oraz przestrzeganie terminowości realizowanych tras,

- Dbanie o stan techniczny pojazdu oraz zgłaszanie usterek,

- Odpowiednie zabezpieczanie przewożonego towaru.

Wymagania:

- Prawo jazdy kat. C + E,

- Karta do tachografu cyfrowego,

- Ukończony kurs na przewóz rzeczy,

- Aktualne uprawnienia i badania (orzeczenie lekarskie + psychologiczne),

- Doświadczenie w transporcie międzynarodowym.

Oferujemy:

- Pracę w stabilnej i rzetelnej firmie, która ceni sobie dobry kontakt z pracownikiem i współpracę na jasnych zasadach, w oparciu o umowę o pracę,

- -wynagrodzenie wyliczane zgodnie z pakietem mobilności (podstawa i diety na umowie) + system premiowy,

- pracę na nowych autach marki MAN – samochody z 2021r. i 2022r.

- pracę w systemie 3/1 lub 1/1,

- indywidualne podejście do pracownika - pomoc nauczyciela ekonomicznej jazdy,

- stałą opiekę dedykowanego spedytora z naszej firmy,

- możliwość skorzystania z benefitów, takich jak prywatna opieka medyczna.

Osoby zainteresowane bardzo prosimy o kontakt pod numerami telefonu:

504 844 861 oraz 79*******42.

Lokalizacja

Białobrzegi,

Mazowieckie

Mazowieckie, Białobrzegi
ID: 914696638